MENU

Poznaj naszą Firmę

O firmie Grupa Łukasiuk
O firmie Grupa Łukasiuk
01.

Partnerstwo

Każdego inwestora traktujemy z należnym szacunkiem, długofalowe relacje zbudowane od pierwszego kontaktu ułatwiają nam sprawną identyfikację i dopasowanie dedykowanych rozwiązań w zakresie koncepcji i projektowania inwestycji.

02.

Doświadczenie

Każdy projekt opracowujemy indywidualnie, wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w praktyce umożliwia nam precyzyjną selekcję i wdrożenie autorskich technik w zakresie koordynacji i realizacji inwestycji.

03.

Rozwój

Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością, chęć dążenia do doskonałości połączona z niespotykanym samozaparciem urzeczywistnia nasze starania w konsekwentnej budowie wiarygodnej i wyróżniającej się na rynku marki.

GRUPA ŁUKASIUK

Jesteśmy spółką rodzinną, specjalizującą się we wnoszeniu hal namiotowych. Stosujemy najwyższą jakość materiałów, gwarantujących wieloletniątrwałość a także bezawaryjną eksploatację wymagającą minimalnychkosztów obsługowych. Szanujemy zasady etyki, dbamy o satysfakcję inwestorów i komfort użytkowników, nasze standardy osiągamy dzięki profesjonalizmowi, wysokiej efektywności działania a także partnerskim relacjom z pracownikami, dostawcami i podwykonawcami. Obsługujemy kompleksowo w zakresie projektowania, organizacji logistyki budowy,dostawy, montażu a także odbiorów końcowych.

ZAUFALI NAM
GRUPA ŁUKASIUK
KomaWinnica TurnauEquipoRolnikTechnologie Tworzyw Sztucznych

Zespół

Każdego dnia obsługujemy ponad 25 zleceń w ramach realizacji bieżących inwestycji, w tym szczegółowego kosztorysowania nowych projektów.

Terminowość

W każdym tygodniu oddajemy do użytku przynajmniej 1 zrealizowaną inwestycję celem terminowej realizacji powierzonych nam zadań, w tym utrzymania restrykcyjnego nadzoru nad prowadzonym harmonogramem robót.

Jakość

W każdym miesiącu audytujemy przynajmniej 10 dostawców materiałów celem zapewnienia najwyższych standardów oferowanych produktów, w tym optymalizacji kosztów realizowanych inwestycji.

Wiarygodność

Każdego roku realizujemy ponad 100 zleceń w ramach realizacji nowych inwestycji, w tym kompleksowego serwisu istniejących obiektów.

Chcielibyśmy Porozmawiać o Twoim Pomyśle.

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Kontakt